Looduslik astaksantiin

Spetsifikaat: 5-10% astaksantiini
Välimus: punane peen pulber
Võrgusilma suurus: 80 võrgusilma
Kasutatud osa: maitsetaim
Hinne: Pharm, Meditsiin, toiduainete hinne
Firma nimi: LS-Herb

 • Kirjeldus
 • Pakkimine
 • Looduslik astaksantiin

  Astaksantiin on keto-karotenoid. See kuulub suurema klassi keemiliste ühenditena, mida nimetatakse terpeenideks (astksaksiini puhul tetraterpenoid); terpeenid on valmistatud viie süsiniku eelkäijatest; isopentenüüldifosfaat (või IPP) ja dimetüalüüldifosfaat (või DMAPP). Astaksantiin klassifitseeritakse ksantofüllina (algselt saadud sõnast "kollased lehed", kuna kollase taimelehe pigmendid olid karotinoidi ksantofiillide perekonna esimene tunnus), kuid praegu kasutatakse hapnikku sisaldavate motiividega karotenoidühendite kirjeldamiseks hüdroksüülrühma ( -OH) või ketoon (C = O), näiteks zeaksantiin ja kantaksantiin. Tõepoolest, astaksantiin on zeaksantiini ja / või kantaksantiini metaboliit, mis sisaldab nii hüdroksüül- kui ka ketooni funktsionaalrühmi.

  Prodcut Nimi: looduslik astaksantiin

  Spetsifikaat: 5-10% astaksantiini

  Välimus: punane peen pulber

  Võrgusilma suurus: 80 võrgusilma

  Kasutatud osa: maitsetaim

  Hinne: Pharm, Meditsiin, toiduainete hinne

  Firma nimi: LS-Herb


  3.jpg

  4.jpg


  Loodusliku astaksantiini rakendused

  Mereandide ja loomade jaoks:

  Sünteetilise astaksantiini esmane kasutamine on täna värskust andva loomse söödalisandina, see hõlmab ka talu kasvanud lõhet ja munakollasi. Selles moodustavad sünteetilised karotenoidid (st värvilised kollane, punane või oranž) pigmendid umbes 15-25% kaubandusliku lõhe sööda tootmiskuludest. Täna toodetakse põhiliselt kõiki vesiviljeluses kasutatavaid astaksantiini, mida toodetakse sünteetiliselt naftakeemiatoodetest, mille aastane käive on üle 200 miljoni dollari ja mille müügihind on 2000 USD puhta astaksantiini kilogrammi kohta.

  Inimestele:

  Praegu on inimese peamiseks kasutusalaks toidu lisaaine. Uuringud näitavad, et astaksantiini tõhusa antioksüdandi aktiivsuse tõttu võib see olla kasulik kardiovaskulaarsetele, immuun-, põletikulistele ja neurodegeneratiivsetele haigustele. Mõned allikad on näidanud oma potentsiaali vähivastase ainega. Uuringud toetavad eeldust, et see kaitseb oksüdatiivse kahjustuse kehakudede eest. Samuti läbib see vere-aju barjääri, mis muudab selle silma, aju ja kesknärvisüsteemi kättesaadavaks oksüdatiivse stressi leevendamiseks, mis aitab kaasa silma- ja neurodegeneratiivsete haiguste, nagu näiteks glaukoomi tekkele.


 • Allpool 5KG

  Alumiiniumfooliumi kott sees, karbis väljapoole

  Üle 6 ~ 25KG

  Kahekordse suletud PP kotid sees, kiu trummel väljas

  Drum Volume

  25KG trummel: 37cm * 37cm * 51cm

  10KG trumm: 30cm * 30cm * 40cm

  Karbi maht

  1KG karp: 200mm * 200mm * 260mm

  5KG kartong: 250mm * 330mm * 270mm

  Märkus

  Me võiksime teie nõudmisel pakendada, OEM ja ODM teretulnud.

Hot Tags: looduslik astaksantiin, Hiina tehase tarnija, kõrgekvaliteetne, kõrge puhtusastmega, parim müük, suurepärane hind
Seonduvad tooted

Küsitlus